Zapoznaj się z naszą ofertą
zobacz nasze realizacje >
Realizacje
Oferta
Darmowa wycena
Rekomendacje
Oferta

Budowanie cegłą klinkierową to bardzo precyzyjny i czasochłonny proces. Tutaj nikt nie może pozwolić sobie na „ małe błędy”. Posiadamy wieloletnie doświadczenie , które potrafimy wykorzystać dzięki naszej kadrze pracowniczej tak aby powierzone zadanie zostało wykonane ze starannością i terminowo. Posiadamy brygadę murarzy, która jest dostępna w budownictwie ogólnym.

W naszej ofercie znajdą Państwo usługi z zakresu układania klinkieru, renowacji elewacji klinkierowych, piaskowania cegły, czyszczenia budynków i wiele innych. Zajmujemy się zarówno budową nowych obiektów jak i renowacją zabytkowych.

Wiemy jak poprawnie łączyć powierzchnie klinkierowe z betonem, szkłem czy metalem. Nie straszna nam jest nowoczesna architektura, w której występują elementy cegły klinkierowej.

Oferujemy wykonywanie prac z własnym materiałem i rusztowaniami.
100
% zaangażowania
100
% bezpieczeństwa
100
% satysfakcji
Rozpocznij z nami współpracę
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w układaniu cegły klinkierowej. Realizujemy projekty klinkierowe na terenie całego kraju, nie ogranicza nas wysokość murowania. Nasi pracownicy oraz kadra kierownicza posiada wiedzę, która sprosta państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy do współpracy telefon 501093739 lub tekkombudsp@gmail.com
Skontaktuj się z nami aby wycenić swoją inwestycję
Każdy, kto planuje jakąkolwiek inwestycję zadaje sobie pytanie ile to będzie kosztowało, jak długo będzie realizowane? I jak się do tego najlepiej zabrać. Proszę zadzwonić do naszej firmy, nasz pracownik: wyceni, doradzi jak najkorzystniej zrealizować Państwa projekt.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 8; 00 do 18;00 Tel. 501093739 lub e-mail: tekkombudsp@gmail.com
Tekkombud Sp. z o.o.
ul. Poznańska 3 lok.18
00-680 Warszawa
Współpraca i terminy
tel: 501 093 739
email: tekkombudsp@gmail.com
Płatności, faktury
tel: 881 638 898
email: tekkombudsp@gmail.com
Projekt i wykonanie strony: Website Development 2018