Wynajem rusztowań
zobacz nasze realizacje >
Realizacje
Oferta
Darmowa wycena
Rekomendacje
Wynajem rusztowań

Nasza firma do niedawna wynajmowała rusztowania. Mieliśmy pracowników z uprawnieniami do montażu, demontażu oraz konserwacji rusztowań. Mieliśmy samochody do ich transportowania, ale rusztowań nie. Przyszedł czas rozwoju naszej firmy. Zapadła decyzja -kupujemy rusztowania. Zatrudniliśmy kierowników grup montażowych i zaczęliśmy działalność. Udało się, korzystamy z rusztowań na naszych budowach, ale jest możliwość ich również wynajmowania.

Dlatego naszą ofertę wynajmowania z montażem lub bez kierujemy do klienta indywidualnego, jaki i do dużych firm. Naszym atutem są również konkurencyjne ceny.

Posiadamy 2600 metrów kwadratowych rusztowań. Nasze doświadczenie i wiedza wynikająca z użytkowania rusztowań podczas prac budowlanych daje nam nie tylko syntetyczne zalecenia DTR, ale również praktyczność przy możliwości indywidualnych projektów. Rusztowania montujemy na terenie całego kraju.
Zapraszamy do współpracy.
telefon: 501 093 739, 881 638 898 lub tekkombudsp@gmail.com
100
% zaangażowania
100
% bezpieczeństwa
100
% satysfakcji
Rozpocznij z nami współpracę
Posiadamy wieloletnie doświadczenie w układaniu cegły klinkierowej. Realizujemy projekty klinkierowe na terenie całego kraju, nie ogranicza nas wysokość murowania. Nasi pracownicy oraz kadra kierownicza posiada wiedzę, która sprosta państwa oczekiwaniom.
Zapraszamy do współpracy telefon 501093739 lub tekkombudsp@gmail.com
Skontaktuj się z nami aby wycenić swoją inwestycję
Każdy, kto planuje jakąkolwiek inwestycję zadaje sobie pytanie ile to będzie kosztowało, jak długo będzie realizowane? I jak się do tego najlepiej zabrać. Proszę zadzwonić do naszej firmy, nasz pracownik: wyceni, doradzi jak najkorzystniej zrealizować Państwa projekt.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji codziennie od 8; 00 do 18;00 Tel. 501093739 lub e-mail: tekkombudsp@gmail.com
Tekkombud Sp. z o.o.
ul. Poznańska 3 lok.18
00-680 Warszawa
Współpraca i terminy
tel: 501 093 739
email: tekkombudsp@gmail.com
Płatności, faktury
tel: 881 638 898
email: tekkombudsp@gmail.com
Projekt i wykonanie strony: Website Development 2018